آمدن روزنامه کیهان اتحادیه اروپا اصغر فرهادی

آمدن: روزنامه کیهان اتحادیه اروپا اصغر فرهادی تروریستی فرانسه ایرانی منافقین فرهنگ ایران اروپا فرانسه

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی دولت ادعای کریمی قدوسی را تکذیب کرد

در پی ادعای کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی مبنی بر اینکه شکایت دولت علیه نمایندگان مجلس به ۱۰۰ مورد رسیده هست، اداره امور دعاوی و قراردادهای

دولت ادعای کریمی قدوسی را تکذیب کرد

دولت ادعای کریمی قدوسی را تکذیب کرد

عبارات مهم : ریاست جمهوری

در پی ادعای کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی مبنی بر اینکه شکایت دولت علیه نمایندگان مجلس به ۱۰۰ مورد رسیده هست، اداره امور دعاوی و قراردادهای معاونت حقوقی ریاست جمهوری، این ادعا را تکذیب و توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد.

به گزارش ایسنا، سیداحسان حقی مدیر امور دعاوی و قراردادهای معاونت حقوقی ریاست جمهوری در این باره اظهار کرد: مطابق سوابق موجود در امور دعاوی این معاونت از ابتدای دولت یازدهم تا کنون، تنها از شش نماینده مجلس شورای اسلامی شکایت شده است که چهار مورد آن مربوط به نمایندگان دوره نهم و دو مورد آن مربوط به نمایندگان دوره دهم است.

دولت ادعای کریمی قدوسی را تکذیب کرد

وی افزود: همچنین بررسی به عمل آمده از کلیه وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی دیگر در خصوص شکایت مطروحه علیه نمایندگان مجلس به علت انتسابات ناروا به وزرا و رؤسای دستگاه های اجرایی نشان می دهد که مجموع موارد طرح شده است در دستگاه قضایی، انگشت شمار بوده هست. بنابراین بزرگنمایی افراطی و ۱۰ برابر نشان دادن شکایات مطروحه به وسیله دولت علیه نمایندگان مجلس شورای اسلامی علی رغم واقع و بی وجه است.

حقی خاطرنشان کرد: باید دانست که از آقای کریمی قدوسی هم در دولت یازدهم و هم در دولت دوازدهم به علت بیانات خلاف واقع متعدد علیه دولت شکایت به عمل آمده هست. در واقع تنها شکایت مطروحه به وسیله معاونت حقوقی ریاست جمهوری علیه یک نماینده مجلس در دولت دوازدهم مربوط به آقای کریمی قدوسی است که منجر به صدور کیفر خواست شده است و در دست پیگیری است.

در پی ادعای کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی مبنی بر اینکه شکایت دولت علیه نمایندگان مجلس به ۱۰۰ مورد رسیده هست، اداره امور دعاوی و قراردادهای

حقی ضمن تقبیح آنچه که آن را «اظهارات خلاف واقع و تلاش ناروا جهت تخریب دولت» عنوان کرد، گفت: انتظار می رود همگان به خاص کسانی که بر جایگاه رفیع نمایندگی مردم تکیه زده اند اخلاق دینی و حرفه ای را رعایت کنند، در غیر این صورت آثار سوء آن هم بر اخلاق عمومی و اجتماعی و هم بر امنیت ملی احترازناپذیر و بسیار نامطلوب خواهد بود.

واژه های کلیدی: ریاست جمهوری | نمایندگان مجلس | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz